INTERIÉROVÝ DIZAJN

Každý z nás potrebuje poradcu, čí akúsi múzu pri zariaďovaní svojho domu, bytu, či obchodných priestorov. Niektorí sa ocitnú na úplnom začiatku v prázdnom priestore, iní zase cítia, že potrebujú niečo pozmeniť, pretože aktuálny stav im nevyhovuje. Interiérový dizajn je našou vášňou a láskou. Milujeme všetko čo k tomu patrí a prácu robíme srdcom. Veríme, že komfortne a vkusne zariadený priestor je základ k spokojnému životu. Každého nášho klienta sa snažíme spoznať, čo najlepšie a vytvoriť preňho presne to, po čom jeho srdce piští.  U nás každý nájde to čo hľadá. Vyberte si službu podľa svojich preferencií.

Refresh je vhodná voľba pri priestoroch, ktoré majú nápad, svoju dušu a myšlienku, ale niečo im chýba. Refresh je oživenie a vynovenie priestoru so zachovaním pôvodnej stavebnej dispozície a s použitím pôvodného nábytku. Obsahuje návrh novej dispozície zariadenia, zoznam zmien, návrh farebnosti, návrhy doplnenia či redukcie nábytku, nákup dekorácií a nábytku, dekorovanie priestoru.

All new je prvá pomoc pre úplne nové priestory alebo priestory, ktoré už nespĺňajú vaše očakávania. Zastrešuje kompletný dizajn priestoru od podlahy cez nábytok až po osvetlenie. Návrhy dispozície, zariadenia, textílií, farebnosti a dekorácií, ich nákup a dekorovanie priestoru.

Pri riešení dizajnu bývania sa postaráme o zmenu zariadenia celého bytu či domu,  jednotlivých miestností alebo o dekorovanie priestorov. Samozrejmosťou je využitie použiteľného alebo obľúbeného nábytku a doplnkov, čo znižuje Vaše celkové náklady. Pri našej práci vždy spájame vzhľad, praktickosť a úsporu financií, takže nové nemusí znamenať drahé.