INTERIÉROVÝ DIZAJN

 

Zariadenie interiéru Domovu dôchodcov

V každom kroku pri zariaďovaní tohto domovu dôchodcov som sa snažila vžiť do kože jeho budúcich obyvateľov. Základnou otázkou bol komfort a praktickosť. Starší ľudia majú predsa len nejaké tie obmedzenia a hlavne odlišné preferencie od mladých. Druhou otázkou bol dizajn zariadenia, ktorý sa bude páčiť a vytvárať teplo domova. A tak som zvolila jemné krémovo - hnedé odtiene, množstvo dreva a jemný retro look nábytku, aby sa klienti cítili príjemne. Trošku luxusu a modernosti som si však predsa dovolila a to v priestoroch recepcie - vstupné priestory predsa musia zaujať aj návštevníkov, a tiež v "salóne krásy" - keď už si klienti doprajú starostlivosť o seba tak nech je to v luxuse :)

Zariadenie interiéru Reštaurácie

Interiér tejto reštaurácie vznikal najmä pod neustálou myšlienkou na históriu a miesto, kde sa nachádza. Pred vchodom do budovy je pamätník Partizánov, ktorí sa v tejto oblasti ukrývali a bojovali a okolie reštaurácie tvorí len listnatý les a potok. Takže celý interiér aj exteriér dýcha masívnym drevom, na dekoratívny obklad stien sme použili kameň z miestneho kameňolomu a obrazy dýchajú spomienkou na históriu. Výsledok dosiahol úspech v aký sme dúfali a podľa slov samotných návštevníkov interiér zanecháva len pozitívne dojmy.

3D prehliadku si môžete pozrieť TU.

Zariadenie interiéru horského apartmánu

Tvorba interiéru tohto apartmánu bola plná výziev. Jednalo sa o novostavbu, ktorú sme riešili úplne od základu a zadanie znelo: lacno, štýlovo a nech sa tu vyspí 6 ľudí. Môžeme povedať, že splnené, splnené, splnené :) Luxusne pôsobiace zariadenie ani zďaleka nepresiahlo finančný strop, pohodlné pohovky sú rozťahovacie a vďaka množstvu svietidiel, je možné navodiť atmosféru podľa aktuálnej situácie. Cieľom bolo prepojiť exteriér a okolitú prírodu s interiérom, navodiť pocit slobody a vzdušnosti, čo sa vďaka otvorenému priestoru podarilo. A ten výhľad...

3D prehliadku si môžete pozrieť TU.

Redesign dekorácií - reštaurácia Partizán rezort

 

Po čase to chce vždy nejakú zmenu. Niekedy stačí zmena len v podobe dekorácií a osvieženie priestoru je hotové. My sa tešíme z pozitívnych ohlasov stálych zákazníkov Partizán rezortu, ktorí zanechali pochvalné ohlasy na našu prácu.

  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle

© 2018 by Homeow  s.r.o. Proudly created with Wix.com

Oddychová miestnosť