STAGING

Cieľom stagingu je pripraviť prezentovaný priestor tak, aby zaujal čo najširší okruh ľudí. To znamená, že poukážeme na plusy daného miesta ich zvýraznením alebo doslova vytvoríme atmosféru, ktorá je vo všeobecnosti príťažlivá. Staging si nemožno mýliť s interiérovým dizajnom, ale môžeme ho považovať za jeho mladšieho brata. Rozdiel je však v tom, že sa chceme trafiť do vkusu väčšiny, nie jednotlivca a priestor tvoríme tak, aby bol v prvom rade atraktívny na fotografiách.

Home staging je služba pre realitné kancelárie alebo ľudí, ktorí sa rozhodli predať, či prenajať svoju nehnuteľnosť a chcú, aby pri prezentácii vyzerala čo najlepšie. Veľkým prínosom tohto úkonu je zatraktívnenie nehnuteľnosti, zvýšenie predajnej ceny a značné urýchlenie predaja.

Store staging prebieha veľmi podobne. Na prvej konzultácii sa prejdeme po priestoroch a povieme si na čo chceme pri prezentácii, fotení, či 3D prehliadke upozorniť Vášho potenciálneho klienta. Zostavíme zoznam potrebných úprav a dohodneme sa na rozsahu dekorovania. Na vopred dohodnutý termín všetko pripravíme a Vy môžete svoj priestor dokonale odprezentovať.